fbpx

O nas

Poznaj świat Togethair – profesjonalnej włoskiej marki fryzjerskiej, z którą rozpoczniesz nowy rozdział Twojej zawodowej pracy. Togethair to więcej niż produkty. To filozofia oparta na naturze, innowacjach i ciągłym rozwoju. To rodzina profesjonalistów, która wspiera się nawzajem i inspiruje!

Marka Togethair mocno koncentruje się na poszanowaniu natury i korzystaniu z jej dobrodziejstwa, dlatego produkty, które znajdziesz w ofercie marki powstają głównie z ekstraktów roślinnych, są produktami wegańskimi, a ich unikalnym składnikiem jest Phytokeratin™, która bezpośrednio wpływa na jakość włosów, poprawiając ich nawilżenie i wyzwalając naturalny blask. Przekonaj się i dołącz do świata Togethair!

Poznaj koloryzację

Marka
z zieloną duszą

produkty profesjonalne

Togethair daje Ci narzędzia, dzięki którym nie tylko wykonasz zjawiskowe koloryzacje, ale też pomożesz swoim klientom w sposób świadomy i profesjonalny zadbać o najlepszą kondycję włosów. Togethair to marka z zieloną duszą, która nieustannie opracowuje innowacyjne receptury kosmetyków, bazując na surowcach pochodzenia naturalnego.

Niezwykle uważnie dobieramy każdy składnik oddając tym samym szacunek dla łańcucha produkcyjnego, który stanowi fundamentalną część kreatywnego produktu. Preferujemy składniki pochodzące z roślin lub części roślin, które można przekształcić w procesach fizycznych lub chemicznych, gwarantujących wysoki stopień naturalności produktu.Dużą wagę przywiązujemy również do opakowań. Stosujemy opakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i zawsze nadających się do recyklingu. Unikamy stosowania opakowań zbiorczych, gdy jest to zbędne.

Dołącz do świata Togethair

Pliki
do pobrania

Pobierz katalogi najbardziej popularnych produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Znajdziesz tutaj dokładne opisy całych linii, składy kosmetyków oraz wskazówki ich stosowania. Pobierz katalogi najbardziej popularnych produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Znajdziesz tutaj dokładne opisy całych linii, składy kosmetyków oraz wskazówki ich stosowania.

Jeżeli nie znajdujesz tutaj katalogu, który Cię interesuje, zaglądnij do dedykowanej zakładki, w której znajdziesz mnóstwo ciekawych materiałów, gotowych do wykorzystania. Dla naszych salonów partnerskich przygotowaliśmy grafiki do publikacji w social mediach, rolki i inne materiały promocyjne.

Odkryj profesjonalną koloryzację od Marki Togethair, z którą osiągniesz spektakularne efekty na włosach! Wybierz NABE z olejem z nasion CHIA oraz wyciągiem z szałwii hiszpańskiej lub O-Range na bazie aminokwasów i cukrów.

Naturalny
świat Tohethair

Phytokeratin™ to składnik, który pojawia się w większości naszych produktów, nie bez przyczyny. Jest to keratyna roślinna, przeznaczona do włosów osłabionych z widocznymi uszkodzeniami. Phytokeratin™ wnika głęboko w strukturę włosów, regeneruje je, przywraca im objętość, elastyczność i niezwykły blask. W naszych produktach mają też zastosowanie takie składniki jak:

  • ORGANICZNA OLIWA Z SALENTO
  • HYDROLIZOWANE PROTEINY PSZENICY
  • ORGANICZNE OLEJKI NIAOULI, JOJOBA, MONGONGO
  • OLEJ ARGANOWY, MIGDAŁOWY ORAZ KOKOSOWY
  • EKSTRAKTY Z OWOCÓW I ROŚLIN
  • WODA OCEANICZNA, EKSTRAKTY Z ALG
  • POLIFENOLE I FLAWONOIDY

Sprawdź więcej

Autentyczność rodem
z niezwykłej Italii

Togethair to marka, która powstała w rodzinnej firmie w Weronie w 1973 roku i po dzień dzisiejszy rozwija się, wprowadzając innowacje i powiększając swoją ofertę produktów profesjonalnych, przeznaczonych wyłącznie dla salonów fryzjerskich oraz linii pielęgnacyjnych i stylizacyjnych, z których mogą korzystać klienci indywidualni.

Marka Togethair istnieje na rynku już ponad 50 lat i znana jest w całej Europie, a nawet poza jej granicami. W Polce pojawiła się w 2010 roku za sprawą firmy Centrum LOK z Podhala, która jest jej wyłącznym importerem na tym terenie, każdego dnia budując dla niej solidne polskie korzenie.

t01
t02
t03
t04
t05
t06

Obserwuj nasze
Social Media

Obserwuj nasze social media! Zapraszamy Cię na naszego Facebooka, Instagram, Tik Tok’a oraz na nasz kanał na platformie YouTube. Znajdziesz tam relacje ze szkoleń, inspiracje od fryzjerów pracujących na marce oraz wiele innych informacji.

Jeżeli pracujesz z naszą marką, zachęcamy Cię też do podzielenia się swoją opinią o naszych produktach Google. Poszukaj też naszych Opiekunów Handlowych w social mediach. Wystarczy, że wpiszesz frazę TOGETHAIR.

Dołącz do świata Togethair

Zapisz się do naszego newslettera!

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account