fbpx
Andrzej Wierzbicki
Więcej w tej kategorii: Aplikacja Pick'n'Style

Andrzej Wierzbicki jako Pan Żywiołów Togethair

Andrzej Wierzbicki, postać w świecie fryzjerstwa, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Przedstawić natomiast należy go w roli ambasadora marki Togethair, dla której w ramach kampanii wcielił się Pana Żywiołów – ognia, wody, powietrza, ziemi. Dlaczego? U podstaw filozofii marki Togethair, której korzenie sięgają branży zielarskiej, leży silny związek z naturą. Korzysta ona maksymalnie ze składników roślinnych pochodzących z certyfikowanych upraw oraz stawia na zrównoważony rozwój. Ukazujemy moc natury kryjącą się w naszych produktach oraz naszego ambasadora, który potrafi nad nią zapanować, obłaskawiając żywioły i wykorzystując do swoich celów, w sztuce jaką może być niewątpliwie profesjonalne fryzjerstwo.

Korzystając z kolorów, symboli, dźwięków i niebanalnych ujęć staramy się przenieść Państwa w fascynujący świat marki, mówić o produktach przywołując wrażenia zmysłowe jakie może wyzwalać. Osadziliśmy plany fotograficzne i filmowe w rodzimym plenerze Podhala, z którego wywodzi się polski dystrybutor marki Togethair, ale bez skupiania się na banałach i oczywistych skojarzeniach, a raczej nieokiełznanej i zróżnicowanej przyrodzie.

Żywioły, które obłaskawia nasz ambasador zostały spersonifikowane przez cztery niesamowite kobiety, o różnorodnych typach urody i włosów, których fryzury, stylizacje i makijaże odzwierciedlają temperament powietrza, wody, ognia i ziemi.

Zapraszamy w podróż do ekscytującego świata profesjonalnego fryzjerstwa, które istnieje w związku i z poszanowaniem dla natury.

Jak subtelne muśnięcie wiatru

Modelka reprezentująca żywioł powietrza, pojawia się w łanach nadrzecznych zarośli w zwiewnej i delikatnej stylizacji z subtelnymi falami na tafli włosów. Niczym południca ze słowiańskiej mitologii, kusi do zapoznania się z linią pielęgnacyjną Curliss, pozwalającą ujarzmić włosy kręcone i falowane.

Nie rzucaj słów na wiatr!

Delikatne muśnięcie wiatru, szybko może przerodzić się w nieokiełznaną nawałnicę. Co pozwala ją ujarzmić? Znajomość sztuki fryzjerskiej oraz wysokiej jakości produkty. Żywioł powietrza inspiruje by dać się ponieść fantazji, ale także dostrzec jakość w rozwiązaniach subtelnych, zwiewnych i delikatnej naturze kobiecości.

Nie trać gruntu pod nogami!

Żywioł ziemi, personifikowany przez długowłosą modelkę, powstaje z pyłu i okruchów, ukazuje się w surowym otoczeniu, we wnętrzu skalnej jamy. Zachęca, aby naprawić to co suche i zniszczone. Jak tego dokonać? Hmmm… choćby nawilżającą mocą produktów pielęgnacyjnych z linii Togethair Nourishing!

Cicha, szybka, zmienna

Jaka jest natura wody? Przede wszystkim zmienna. Z pomocą naszej modelki postanowiliśmy ukazać jej uwodzicielskie i tajemnicze oblicze. Nawiązujemy do nimfy, znanej doskonale z mitów. Kusicielka, pojawia się po zmroku i odkrywa przed nami bogatą gamę koloryzacji – NABE, O-Range oraz Toner!

Wszystko płynie!

Mówią, że nie da się dwa razy wejść do te samej rzeki. Ale i po co? Czyż nie lepiej zainspirować się zmiennością wody i popłynąć z prądem wyobraźni, tworząc naprawdę niepowtarzalne koloryzacje, czy stylizacje? Marka Togethair zapewnia solidne zaplecze dla tych, którzy stawiają na oryginalność i niebanalność, a zamiast odtwarzać, wolą tworzyć.

Rozpal kreatywność!

Jaka kobieta odzwierciedli ogień? Silna, niezależna, pełna emocji i żywej ekspresji, zdecydowana. Taka pojawi się nagle, ale zrobi na wszystkich silne wrażenie! Produkty z linii stylizacji marki Togethair, w odpowiednich rękach, także na pewno rozpalą pełną kreatywność i sprostają oczekiwaniom tych o najbardziej ognistych temperamentach!

Nie daj się zgasić!

Co najlepiej odzwierciedla ognisty temperament? Oczywiście kolor! Mocny zdecydowany, z bogatej palety rudości, kasztanów i czerwieni z palety Nabe lub O-Range. Oczywisty wybór dla kobiet, które nie dadzą się zgasić, stłumić, a zamiast tego pójdą na żywioł, podgrzeją atmosferę w towarzystwie!

Dołącz do świata Togethair

Zapisz się do naszego newslettera!

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account