fbpx
Kolekcja Aperto
Więcej w tej kategorii: Pliki do pobrania Pliki dla dystrybutorów

Kolekcja APERTO

TOGETHAIR, to marka fryzjerska znana ze swojego innowacyjnego podejścia do koloryzacji, tworzenia wspólnoty i spełniania marzeń klientów. Dziś z dumą prezentuje najnowszą kolekcje fryzjerską o włoskiej nazwie APERTO.

Tworzeniu kolekcji Aperto przyświecała tytułowa otwartość. Togethair połączył pasję i zaangażowanie swoich fryzjerów w kreowaniu najnowszych trendów i technik koloryzacji, aby zaoferować swoim klientom niesamowite i unikatowe fryzury. Każda stylizacja ujęta w tym projekcie, to wyraz kreatywności i miłości do sztuki fryzjerstwa.

Innowacyjne podejście Teamu Togethair do koloryzacji, pozwoliło na eksperymentowanie z różnorodnymi odcieniami, efektami oraz technikami, które przekształcają włosy w żywe dzieła sztuki. Brak tu obawy o wyzwania, z zapałem podążono za najnowszymi trendami, przekształcając je w coś wyjątkowego, co odzwierciedla indywidualność każdego klienta.

Jednak APERTO nie jest jedynie o fryzurach. Marka Togethair Poland pragnie tworzyć coś więcej, niż tylko piękne włosy. Chce tworzyć wspólnotę, w której każdy czuje się doceniony i zainspirowany. Dla Togethair ważne jest, aby marka była społecznością, gdzie ludzie są zjednoczeni, dzielą się swoim doświadczeniem i celebrują swoje marzenia.

Dołącz do Togethair w tej niezwykłej przygodzie APERTO i przekonaj się, jak silna i inspirująca może być wspólnota fryzjerów. Poznaj nową ofertę szkoleń fryzjerskich, które przygotowaliśmy w oparciu o potrzeby rynku oraz najnowsze trendy.

AUTORZY

Sonia Hanf, Mateusz Ośka, Patryk Domoń, Paulina Serwin, Elżbieta Zwierz, Damian Trendowicz, Pola Nakonieczna, Mirela Czapska

Przygotowali:

fotografia: Monika Kwiecień / retusz: Karolina Trendowicz / stylizacja: Patrycja Jagieła / wizaż: Wiktoria Gansty / modelki: Natalia Pabijan, Kamila Waliczek, Weronika Włodek, Dominika Liana, Ewelina Nowosad, Marta Masłyk

Dołącz do świata Togethair

Zapisz się do naszego newslettera!

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account