fbpx
Więcej w tej kategorii: Mateusz Ośka Elżbieta Zwierz

Terminarz szkoleń

Zaglądnij do naszego terminarza i zobacz plan nadchodzących szkoleń z marką Togethair! Szkolenia organizujemy na terenie całej Polski oraz w siedzibie Akademii Togethair w Zaskalu.

Sprawdź daty

Webinary

Korzystaj z wiedzy naszych edukatorów biorąc udział w webinarach czyli szkoleniach online na żywo! Rozgość się w wygodnym miejscu, otwórz laptopa i zdobywaj nową wiedzę! Webinary to świetna okazja do wymiany swoich spostrzeżeń i poznania nowych, ciekawych rozwiązań.

Zapisz się

Edukatorzy

Poznaj edukatorów Akademii Togethair! To niezwykły team fryzjerów z pasją, którzy poznali markę Togethair od podszewki i chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą na szkoleniach praktycznych oraz pokazach fryzjerskich.

Poznaj Edukatorów

Sonia Hanf

Specjalizacje:

Wychowana wśród fryzjerów, od dziecka przebywała w salonie fryzjerskim i ucząc się, czym jest prawdziwe rzemiosło. Po latach praktyk i doskonalenia swojego fachu, zaczęła uczestniczyć w licznych szkoleniach, aby rozwinąć swój warsztat w kierunku nowoczesnych technik koloryzacji i zaczerpnąć świeżego spojrzenia na fryzjerstwo.

„Przybyłam drogę pełna ciężkiej pracy od najmłodszych lat po czym zostałam właścicielem bardzo dobrze prosperującego salonu fryzjerskiego, zatrudniając dokładnie wyszkoloną przez siebie liczna załogę".

Współpraca z marka Togethair zaowocowała innowacyjnymi rozwiązaniami w jej pracy, zwłaszcza w technikach koloryzacji, w których się specjalizuje i chętnie dzieli się nimi na szkoleniach. Sonia Hanf to czynnie pracujący w salonie fryzjer, który doskonale wiej, jak ważne są konkretne rozwiązania w pracy klientami.

  • Moje atuty

  • Odważne koloryzacje
  • Doświadczenie w prwadzeniu dużego salonu
  • Nowoczesne techniki w koloryzacji

Dołącz do świata Togethair

Zapisz się do naszego newslettera!

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account