fbpx
Więcej w tej kategorii: Damian Trendowicz Patryk Domoń

Terminarz szkoleń

Zaglądnij do naszego terminarza i zobacz plan nadchodzących szkoleń z marką Togethair! Szkolenia organizujemy na terenie całej Polski oraz w siedzibie Akademii Togethair w Zaskalu.

Sprawdź daty

Webinary

Korzystaj z wiedzy naszych edukatorów biorąc udział w webinarach czyli szkoleniach online na żywo! Rozgość się w wygodnym miejscu, otwórz laptopa i zdobywaj nową wiedzę! Webinary to świetna okazja do wymiany swoich spostrzeżeń i poznania nowych, ciekawych rozwiązań.

Zapisz się

Edukatorzy

Poznaj edukatorów Akademii Togethair! To niezwykły team fryzjerów z pasją, którzy poznali markę Togethair od podszewki i chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą na szkoleniach praktycznych oraz pokazach fryzjerskich.

Poznaj Edukatorów

Paulina Serwin

Specjalizacje:

Fryzjerstwo to jej pasja od dziecka. Swoją przygodę zawodową zaczęła od krakowskiego technikum. W trakcie szkoły uczęszczała na praktyki do Akademii Berendowicz & Kublin w Krakowie i Katowicach oraz w Akademii L’Oreal. Po ukończeniu szkoły podjęła pierwszą pracę w małym salonie w centrum Krakowa, a już po dwóch latach otworzyła swój własny salon w podkrakowskiej miejscowości.

Od samego początku inwestowała w świadomy rozwój zawodowy. Siedem lat ciężkiej pracy, przy wsparciu mentorki Alicji Glos-Krawczyk, zaowocowało nominacją do mistrzostw świata OMC i reprezentacji Polski w Paryżu - kategoria damska Avangarda.

Swój dotychczasowy sukces zawdzięcza ciężkiej pracy i ciągłemu realizowaniu wyznaczanych sobie celów. Obecnie Mistrzyni Polski związała się jako instruktor z marką Togethair. To właśnie Paulina Serwin jest autorką trzy stopniowego cyklu szkoleń z marką Togethair, który obecnie cały czas się rozwija i zostaje rozszerzany o nowe możliwości.

  • Moje atuty

  • Umiejętność przekazywania wiedzy
  • Fryzjerstwo na najwyższym poziomie
  • Doświadczenie na arenie międzynarodowej

Dołącz do świata Togethair

Zapisz się do naszego newslettera!

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account