fbpx
Więcej w tej kategorii: Paulina Serwin Mateusz Ośka

Terminarz szkoleń

Zaglądnij do naszego terminarza i zobacz plan nadchodzących szkoleń z marką Togethair! Szkolenia organizujemy na terenie całej Polski oraz w siedzibie Akademii Togethair w Zaskalu.

Sprawdź daty

Webinary

Korzystaj z wiedzy naszych edukatorów biorąc udział w webinarach czyli szkoleniach online na żywo! Rozgość się w wygodnym miejscu, otwórz laptopa i zdobywaj nową wiedzę! Webinary to świetna okazja do wymiany swoich spostrzeżeń i poznania nowych, ciekawych rozwiązań.

Zapisz się

Edukatorzy

Poznaj edukatorów Akademii Togethair! To niezwykły team fryzjerów z pasją, którzy poznali markę Togethair od podszewki i chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą na szkoleniach praktycznych oraz pokazach fryzjerskich.

Poznaj Edukatorów

Patryk Domoń

Specjalizacje:

Prawdziwy pasjonata, który swoje życie mocno pokierował w kierunku fryzjerstwa już w młodym wieku. W codziennej pracy kieruje się nie tylko tym co modne ale przede wszystkim ważne jest dla niego indywidualne dopasowanie fryzury do każdej jego klientki. W oparciu o szczegółową analizę kolorystyczną jest w stanie tak dobrać koloryzacje aby podkreślała urodę każdej kobiety. Uwielbia zmieniać wizerunek kobiet, obdarowując je idealnie dopasowanym strzyżeniem, oraz perfekcyjną koloryzacją.

Sam nieustannie szkoli się w najlepszych akademiach fryzjerskich, takich jak Akademia Vidal Sassoon w Londynie, której ideologia jest bliska jego sercu.Bardzo ważne jest dla niego świadome podejście do koloryzacji, poprzez znajomość chemii fryzjerskiej i umiejętne wykorzystanie jej w działaniach praktycznych.

Prowadząc szkolenia chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Zawsze tworzy piękne i dopracowane fryzury skupiając się na tym aby każdy wyszedł z ogromną dawką wiedzy. "Uwielbiam poznawać kreatywnych fryzjerów, dzielić się z nimi moją wiedzą i zarażać pasją. Podczas szkoleń tworzymy razem niezapomniane wspomnienia, do zobaczenia - Patryk!"

  • Moje atuty

  • Świadome podejście do koloryzacji
  • Fascynacja światem fryzjerstwa
  • Indywidualne podejście do klientek

Dołącz do świata Togethair

Zapisz się do naszego newslettera!

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account