fbpx
Więcej w tej kategorii: Patryk Domoń Sonia Hanf

Terminarz szkoleń

Zaglądnij do naszego terminarza i zobacz plan nadchodzących szkoleń z marką Togethair! Szkolenia organizujemy na terenie całej Polski oraz w siedzibie Akademii Togethair w Zaskalu.

Sprawdź daty

Webinary

Korzystaj z wiedzy naszych edukatorów biorąc udział w webinarach czyli szkoleniach online na żywo! Rozgość się w wygodnym miejscu, otwórz laptopa i zdobywaj nową wiedzę! Webinary to świetna okazja do wymiany swoich spostrzeżeń i poznania nowych, ciekawych rozwiązań.

Zapisz się

Edukatorzy

Poznaj edukatorów Akademii Togethair! To niezwykły team fryzjerów z pasją, którzy poznali markę Togethair od podszewki i chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą na szkoleniach praktycznych oraz pokazach fryzjerskich.

Poznaj Edukatorów

Mateusz Ośka

Specjalizacje:

Mateusz Ośka to fryzjer, który do swoich obowiązków podchodzi profesjonalnie i z ogromną radością. Fryzjerstwo to jego siła napędowa, a tym co go wyróżnia jest otwartość i niezwykła łatwość w przekazywaniu wiedzy oraz umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu z kursantami, dzięki czemu, jego szkolenia upływają w miłej i swobodnej atmosferze.

Mateusz specjalizuje się w nanoplastii, koloryzacji włosów oraz upięciach okolicznościowych, w których jest prawdziwym mistrzem. Spod jego ręki wychodzą niezwykłe perełki, które prezentuje w mediach społecznościowych.

Na co dzień prowadzi swój własny salon fryzjerski. Bogate doświadczenie i ciągły rozwój w pracy fryzjera sprawiły, że Mateusz bezbłędnie odkrył wszystkie tajniki pracy z marką Togethair. Dziś jest naszym edukatorem. To właśnie on wprowadzi Cię do pracy z marką Togethair, pokaże jak wykonać perfekcyjne koloryzacje oraz zabiegi pielęgnacyjne proponowane przez markę.

  • Moje atuty

  • Precyzja i otwartość
  • Innowacyjne podejście
  • Praca z wielką pasją

Dołącz do świata Togethair

Zapisz się do naszego newslettera!

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account