fbpx
Więcej w tej kategorii: Sonia Hanf

Terminarz szkoleń

Zaglądnij do naszego terminarza i zobacz plan nadchodzących szkoleń z marką Togethair! Szkolenia organizujemy na terenie całej Polski oraz w siedzibie Akademii Togethair w Zaskalu.

Sprawdź daty

Webinary

Korzystaj z wiedzy naszych edukatorów biorąc udział w webinarach czyli szkoleniach online na żywo! Rozgość się w wygodnym miejscu, otwórz laptopa i zdobywaj nową wiedzę! Webinary to świetna okazja do wymiany swoich spostrzeżeń i poznania nowych, ciekawych rozwiązań.

Zapisz się

Edukatorzy

Poznaj edukatorów Akademii Togethair! To niezwykły team fryzjerów z pasją, którzy poznali markę Togethair od podszewki i chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą na szkoleniach praktycznych oraz pokazach fryzjerskich.

Poznaj Edukatorów

Elżbieta Zwierz

Specjalizacje:

Fryzjerstwem zajmuje się od 15 lat, jest to nie tylko moja praca ale i pasja. Stawiając na ciągły rozwój, odbyłam intensywne szkolenia, zarówno w Polsce jak i w zagranicznych akademiach. W moim zawodowym życiorysie pojawiły się liczne starty w konkursach fryzjerskich w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. Mogę poszczycić się takimi osiągnięciami jak 5 miejsce na mistrzostwach Europy oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Świata.

Na przestrzeni minionych lat brałam udział w szkoleniach organizowanych przez prestiżowych akademie fryzjerskie, takie jak im.academy, Mazella&Partners, czy Akademia Curyło. Intensywna nauka i spotkania z inspirującymi ludźmi uświadomiły mi, jak ważne jest dzielenie się swoją wiedzą, dlatego postanowiłam powołać do życia własną akademię, którą prowadzę od 2021 roku. Dzięki niej, mogę dzielić się swoimi umiejętnościami i spojrzeniem na tematykę nowoczesnego fryzjerstwa.

Dzisiaj, z dumą przychodzę do Was, jako instruktor marki Togethair i odsłonię przed Wami wszystkie tajniki cięcia każdego rodzaju włosów, w ramach szkoleń Creative Togethair. Zapraszam Was do udziału w szkoleniach ze mną!

  • Moje atuty

  • Doświadczenie w przekazywaniu wiedzy
  • Obszerna wiedza na temat strzyżeń
  • Otwartość, wyrozumiałość i precyzja!

Dołącz do świata Togethair

Zapisz się do naszego newslettera!

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account