fbpx
Więcej w tej kategorii: Paulina Serwin

Terminarz szkoleń

Zaglądnij do naszego terminarza i zobacz plan nadchodzących szkoleń z marką Togethair! Szkolenia organizujemy na terenie całej Polski oraz w siedzibie Akademii Togethair w Zaskalu.

Sprawdź daty

Webinary

Korzystaj z wiedzy naszych edukatorów biorąc udział w webinarach czyli szkoleniach online na żywo! Rozgość się w wygodnym miejscu, otwórz laptopa i zdobywaj nową wiedzę! Webinary to świetna okazja do wymiany swoich spostrzeżeń i poznania nowych, ciekawych rozwiązań.

Zapisz się

Edukatorzy

Poznaj edukatorów Akademii Togethair! To niezwykły team fryzjerów z pasją, którzy poznali markę Togethair od podszewki i chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą na szkoleniach praktycznych oraz pokazach fryzjerskich.

Poznaj Edukatorów

Damian Trendowicz

Specjalizacje:

Zafascynowany światem pięknych włosów, od zawsze miał cel, a było nim właśnie fryzjerstwo, w które brnął przez swoje lata młodzieńcze, szkolne i zawodowe. Determinacja doprowadziła go do miejsca, które otworzyło mu drogę do takich gazet, jak Vogue, gdzie można podziwiać reklamę jego salonu, a w 2023 roku został zaproszony do kreowania fryzur na pokazach LONDON FASHION WEEK, gdzie z przyjemnością zabrał ze sobą kosmetyki Togethair.

Sam mocno stawia na szkolenia, często odwiedzając Akademię Vidal Sassoon w Londynie. Uważa, że wiedza teoretyczna, to idealna baza do pełnego fryzjerstwa, którą dopełniają zdolności praktyczne, tworząc tym samym profesjonalnego stylistę. Prowadząc szkolenia, skupia się mocno na indywidualnym podejściu do klienta, szyciu na miarę formy fryzur oraz dopasowaniu koloryzacji do typu urody. Nie lubi powtarzalnych schematów i w połączeniu z modnymi nowościami fryzjerskimi, pragnie taką wiedzę przekazywać.

Jest mi bardzo miło, że Akademia Togethair otworzyła przede mną możliwość poznania różnorodnych osobowości świata fryzjerskiego i przekazania im mojego sposobu tworzenia dopracowanego strzyżenia damskiego, czy też modnej koloryzacji. Do zobaczenia na szkoleniach.

  • Moje atuty

  • Ciągłe dążenie do perfekcji
  • Poszukiwanie i kreowanie nowych trendów
  • Otwartość i cierpliwość

Dołącz do świata Togethair

Zapisz się do naszego newslettera!

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account